Knights Chronicle

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7,3 MB
  • Sürüm 1.20
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Netmarble
Knights Chronicle indir; Konsol oyunlarının kalitesi mobil oyunlardan daha fazladır.

Geliştirmiş olduğu oyunlar ile oyun piyasasını kasıp kavuran Netmarble stüdyosu bu sefer yine muhteşem bir oyun geliştirerek oyuncuların taktirini kazanmayı başarmış durumdadır. Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Knights Chronicle mobil oyununda büyülü bir dünya içerisinde eşsiz anlar yaşayacaksınız. Konsol oyunlarının kalitesi mobil oyunlardan daha fazladır. Fakat Netmarble stüdyosu bu ince detayı kaçırmayarak Knights Chronicle mobil oyununun konsol oyunlarının kalitesinde geliştirmiştir.

Oyun içerikleri itibariyle diğer rol yapma oyunlarından çok daha üstün bir mobil oyundur. Çünkü bir çok oyun klasik grafikler ve oyuncu standartlarında tasarlanmıştır. Knights Chronicle rol yapma oyunu ise animasyonlar ve anime karakterler ile desteklenmiştir. Özel yeteneklere sahip anime karakterlerinden birini seçin, büyük savaşlarda başarılı bir deneyim yaşamaya hazır olun.

RPG oyun grafikleri üzerine tasarlanan Knights Chronicle rol yapma oyununda 3 boyutlu oyun görselleri ile karşılaşacaksınız. Her görsel özenle hazırlanmış olup oyuncuları tatmin edecek kıvamda hazırlanmıştır. Muhteşem bir oyun deneyimi sunan Knights Chronicle mobil oyununda baş karakter Theo ve bununla birlikte arkadaşları ile heyecan dolu bir maceranın içerisinde yer alın.

Bu karakter ve arkadaşları içinde bulundukları Garniel gezegeninin yok olamasına karşı büyük bir çaba göstereceksiniz. Sürükleyici bir hikaye üzerine kurulan Knights Chronicle mobil oyununda ruhlar ile aynı mekanda yer alacaksınız. Oyunun ögelerine baktığımız zaman görüyoruz ki fantastik bir dünyanın içerisinde yer alacaksınız.

Akıllı cep telefonunuzu yatay ve dikey bir şekilde kullanacağınız hesap edilerek oyun grafikleri ona göre dizayn edilmiştir. Gerçek zamanlı gerçekleştirilen zindan savaşlarında özel yeteneklere sahip anime karakterleriniz ile aynı anda stratejik bir planlar doğrultusunda ilerleyin. Oyunun seyrini değiştirecek başarılı hamleleri yapmak tamamen sizin yönlendirmenize bağlıdır. Anime karakterleri tasarlanamak çok daha zor bir iş olup tasarımcıları daha çok zorlamaktadır. Bir oyun için en önemli olan ögelerden biri de yüksek kaliteli görsellere sahip olmasıdır. Knights Chronicle rol yapma oyunuda bu mantık çerçevesinde tasarlanmış olup oyuncuları tatmin edecek kıvamda tasarlanmıştır. Kendinizi hazırlayın ve maceradan geri kalmayın.

Oyunda size yardımcı olacak özel yükseltmeler elde edebileceksiniz. Bunu göz önünde bulundurarak ekibinizi yüksek kademelere çıkarmaya çalışın. Oyunun her bir sahnesinde farklı ögeler ile karşılaşacaksınız. Bunları değerlendirerek oyunun seyrini değiştirecek hamleler yapabilirsiniz. Siz ekibin yönlendiricisi olarak ekibinizi arkanıza alacak, zindan savaşlarında kazanan kişi olmak için istikrarlı bir şekilde ilerlemeye çalışacaksınız.

Knights Chronicle indir